Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Michał Jaszewski działa już blisko 10 lat i przez cały ten czas pracuje w biznesie z wieloma podmiotami gospodarczymi, prowadzi również sprawy klientów indywidualnych. Adwokat Michał Jaszewski zdobył bardzo szerokie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, a wieloletnia współpraca z jednym z największych Developerów w Polsce zaowocowała zdobyciem odpowiedniej wiedzy i umiejętności w obsłudze spółek, podmiotów w tej branży.

okancelarii

Z usług Kancelarii korzystają zarówno duże podmioty gospodarcze, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa, z kraju a także z zagranicy.

Kancelaria zajmowała się  w razie potrzeby prowadzeniem spraw z podmiotami gospodarczymi z siedzibą  m.in. w Danii, Portugalii, Włoszech, czy też w Państwie Izrael oraz w Brazylii.

 

Stale współpracujemy

  • Syndykami
  • Rzeczoznawcami majątkowymi
  • Rzeczoznawcami PZMOT
  • Państwowymi rzeczoznawcami majątkowymi
  • Kancelariami notarialnymi
  • Kancelariami komorniczymi

my

Mecenas Jaszewski – panel z lewej strony

michal_jaszewski

Michał Jaszewski

Adwokat Michał Jaszewski uczestniczy w wielu szkoleniach, nieustannie rozwija swoje umiejętności, bierze udział w konferencjach naukowych, udziela konsultacji. Zdarza się, że prowadzi szkolenia.

Prywatnie Adwokat Michał Jaszewski gra w tenisa, promując tą dyscyplinę oraz zawodników w tej dyscyplinie. Prywatnie to szczęśliwy mąż i ojciec.

Mecenas Jaszewski wspiera również branże artystyczną współpracując z czołowym artystą, znanym w kraju i na świecie.

Kontakt

ul. Ludwika Zamenhofa 7 /4,
Warszawa 00-165,
Czynne 9.30 : 18.30

tel.: tel. + 48 22 635 15 49
e-mail: biuro@adwokatwarszawa.eu

© 2016, Projekt i realizacja strony www ADNET POLSKA strony www ADNET POLSKA
 
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie.   ZAMKNIJ   Więcej informacji